goetze-baner-last

کمپانی گوتزه:

کمپانی گوتزه ( Goetze KG Armaturen ) با قدمت بیش از 65 سال و در شاخه تخصصی شیرآلات تحت فشار مشغول به فعالیت می باشد. شیر آلات گوتزه در صنعت تمامی نیاز ها اعم از مایعات، گازها، بخار های صنعتی و بخار آب را از رنج دمای -270 تا 400 درجه پشتیبانی می کند. راه حل شما در دستان ماست.

درباره Goetze

کمپانی گوتزه برای حدود 65 سال مشغول به فعالیت بوده و تمامی تجربه و سرمایه ما در حوزه شیرآلات صنعتی فشار بالا خلاصه می شود. خانواده محصولات گوتزه تمامی نیاز های صنعت را پوشش می دهد. با بیش از 200 هزار شیر تولید شده در سال – ساخت آلمان – ما همان راه حل مورد نیاز شما برای کنترل فشار می باشیم.

goetze-kg_200

توسعه فناوری ( GOETZE )

ساختار انعطاف پذیر نشان دهنده مسیر کوتاه رسیدن به تولید انحصاری و خاص است. به کمک متخصصین ما در کوتاه ترین زمان به نیاز مورد نظر خود دست خواهید یافت.

entwicklung_200

محل مونتاژ ( GOETZE )

محل ساخت : واحد های با مدیریت قوی ، زمان مونتاژ کم و کارمند های با تخصص کافی و تجربه لازم به طوری که تمام بخش های تولید کاملا” بهینه سازی شده است.

montage_200

مارکینگ لیزر ( LASER )

به منظور ثبت تمام مشخصات مورد نیاز روی شیر از روش مارکینگ دقیق لیزر استفاده می شود. این به ما اجازه حک اطلاعات اختصاصی مورد نیاز روی شیر می دهد.

laserbeschriftung_200
line2
products1

نمایندگی گوتزه Goetze :

یکی از مهم ترین موارد در تهیه شیر اطمینان ( سفتی ولو ) یا ریلیف ولو تهیه جنس مرغوب و با کیفیت اصل می باشد چرا که امنیت خط تولید و یا مخزن مورد نظر به آن وابسته است. گروه آی ناین بخش نمایندگی گوتزه Goetze تمام سرمایه و وقت خود را در جهت برطرف کردن این نیاز مشتریان عزیر گذاشته و با تهیه جنس اصل تولید شده در آلمان ( ساخت آلمان ) و تضمین کیفیت آن پا به این عرصه گذاشته است. همچنین متخصصین فنی ما آماده ارائه هرگونه مشاوره فنی جهت نیاز شما می باشند.

خرید آنلاین شیر اطمینان                              تماس با ما : 22599218-021